- Головна сторінка
- Візитка шкільної бібліотеки
- ОНЛАЙН ПІДРУЧНИКИ
- Правила користування бібліотекою
- Моя бібліотека
- Нормативні документи
- Виховна робота
- Про мене
- Фотогаларея
- Досвід роботи
- Пам'ятки читачу
- Для батьків
- Шкільна бібліотека 2020
- Місячник шкільної бібліотеки
- Календар знаменних та памятних дат
- Дистанційне навчання
вівторок, 30 листопада 2021 р.
неділя, 28 листопада 2021 р.
У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Наймасштабнішим з них був голодомор 1932-1933 років.
Україна і світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Великого Голоду 1932-1933 років.
Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.
Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл та цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії щодо незгодних тоталітарна система створила для українців життєві умови, розраховані на їхнє фізичне знищення. Така політика режиму – злочин проти людяності, який відповідає Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року про запобігання злочину геноциду і покарання за нього.
Визнання Голодомору 1932 –1933 років геноцидом Українського народу законодавчо закріплено Законом України “Про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні”, ухваленим Верховною Радою України 28 листопада 2006 року.


Всеукраїнська акція «Запали свічку»
27 листопада 2021 р. о 16:00 заохочуємо із настанням темряви запалити і поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно з двору – на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.
Учні 7-11 класів ознайомились з книгою про голодомор.
вівторок, 23 листопада 2021 р.
Незламна "Тополя"
22 листопада 2021року в селі Мазурівка відбулася презентація документального фільму " Марія" про відому зв"язкову УПА,багаторічного політв"язня, славну землячку Марію Штепу. Над фільмом працювали: режисер фільму Марія Яремчук,співпродюсер Володимир Ханас,історик Василь Ковбаса.
Бібліотекарем Білобожницької ЗОШ І-ІІІступенів оформлена книжкова виставка " Пам"яті незламної "Тополі".Присутні могли ознайомитися з творами Марії Штепи, побачити фотографії п.Марії. Зібрані замітки періодичної преси про Марію Штепу .
неділя, 21 листопада 2021 р.
Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.
З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.
Як зазначається в документі, кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство.
Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.